Základný balík „štandard“

Maturita klope na dvere, blíži sa najväčší sviatok študentského života a Vy ešte stále hľadáte DJ na stužkovú? Presvedčím Vás o tom, že ste na správnom mieste! Ako každá iná spoločenská udalosť, aj stužková slávnosť sa nezaobíde bez kvalitného DJ. Zverte sa do rúk profesionálov a prenechajte Vaše starosti na firmu BARILA s.r.o.

Štartovací balíček štandard zahŕňa DJ produkciu do 3:00 (neskôr za doplatok), postačujúce parketové osvetlenie, 3 bezdrôtové mikrofóny (do ruky alebo na statívoch) pre ozvučenie študentov, playlist (podmazy, častušky, scénky, voľná zábava), náklady na dopravu a moderovanie v slovenskom jazyku.

V prípade, že si ma vyberiete ako DJ na stužkovú, Vám môžem zaručiť poradenstvo pri organizovaní Vašej akcie a to aj na základe osobného stretnutia pred Vašim veľkým dňom a spoločnou generálkou.

Dekoračné LED nasvietenie interiéru

Úlohou dekoračného nasvietenia sály je zvýraznenie interiérových prvkov (zväčša na základe výzdoby), ktoré miestnosti dodajú šarm a exkluzivitu. Túto službu zabezpečujem prostredníctvom LED Par efektov alebo LED panelov, v závislosti od podoby miestnosti.

Nasvietenie sál je momentálne žiadaný trend a zaručene obohatí atmosféru na stužkovej a násladné foto či video.

Zároveň sú ako bonus v cene zahrnuté profesionálne svetelné efekty – rotačné hlavice podporené dymom (hazerom).

Prečo používam hazer namiesto klasického dymostroja? Moderné hoteli a zariadenia povoľujú DJ-om používať iba tento druh pary. Hazer je zariadenie, ktoré sa používa v televíznych prenosoch a to z jednoduchého dôvodu, že osoby a predmety v zábere sú viditeľné, s ostrými črtami, na rozdiel od bežného dymostroja, kde sa vytvorí kúdol dymu cez ktorý nie je vidieť a rozpoznať objekty.

Ozvučenie EXTRA

Existujú sály, ktoré majú problematické akustické prekážky (priečky, barový pult a pod.), ktoré oddeľujú tanečný parket od miesta, kde sa koná program. V týchto prípadoch je v ponuke extra ozvučenie, tzn. umiestnenie ďalšieho (externého) zvukového systému, ktorý hosťom zabezpečuje ničím nerušený a kvalitný audio pôžitok z Vášho programu. Dbajte na to, aby Vaše úsilie nevyšlo na zmar a každý odchádzal zo stužkovej s dobrým pocitom.

Náhlavové mikrofóny

Moderujete program, alebo ste priamym účastníkom scénky a máte plné ruky práce? Máme na to riešenie! V ponuke sú 2ks bezdrôtových mikrofónov, ktoré si jednoducho pripnete na tvár a nemusíte mať starosti s nastavovaním statívu alebo držaním mikrofónu v ruke. Aj Váš program na stužkovej môže vyzerať ako z televíznej show!

Projekcia na plátne

Projekcia Vašich fotiek a videí zo študentského života, či spoločných zážitkov bude isto príjemným spestrením pre Vašich hostí priamo na stužkovej slávnosti. Stačí si doniesť spracovaný materiál na USB kľúči a Váš obsah bude premietaný na plátne počas celého večera alebo v určitom čase.