Maturita klope na dvere, blíži sa najväčší sviatok študentského života a Vy ešte stále hľadáte DJ na stužkovú? Presvedčím Vás o tom, že ste na správnom mieste! Ako každá iná spoločenská udalosť, aj stužková slávnosť sa nezaobíde bez kvalitného DJ.


Ako profesionálny DJ a moderátor som schopný zabaviť rôzne vekové kategórie. Môžem Vás uistiť, že si na svoje prídu študenti, rodičia aj učitelia. Príjemným mikrofonickým hlasom Vás rád prevediem celým večerom. Ako bývalý rezidentný DJ v nočných kluboch viem presne to, na čom sa v popolnočných hodinách zabavíme.

S našou pomocou budete mať istotu, že Vaša stužková bude úspešná. Nakoľko okrem DJ-a je na stužkovej k dispozícii aj technik, ktorý sa stará o bezproblémový priebeh programu, už nemusíte mať starosti. Spoločne s Vami preberieme program a pripomenieme Vám najdôležitejšie body pri ktorých si treba dávať pozor. Naše služby okrem iného zahŕňajú kvalitný zvukový a svetelný systém, bezdrôtové mikrofóny, štúdiové mikrofóny, statívy, špeciálne efekty a veľa ďalšieho. Doprajte Vašej triede stužkovú, ktorá sa v spomienkach zachová skutočne navždy!