Každá nevesta a ženích túži po tom, aby bol ich vysnívaný deň ,,D“ dokonalý. Málokto si však uvedomuje, že základom vydarenej svadobnej hostiny je kvalitný DJ, ktorý je schopný vytvoriť dokonalú atmosféru po hudobnej a rečníckej stránke. Je to osoba, ktorá by mala predovšetkým pochopiť Vaše predstavy o svadbe a splniť ich do posledného detailu. Od výberu hudby podľa Vášho želania, cez nasvietenie sály podľa Vašich predstáv, po odmoderovanie celého večera. Užite si svoj veľký deň bez starostí a povinnosti zverte do rúk profesionálom.


Balík ŠTANDARD

Základný balík ŠTANDARD je navrhnutý tak, aby pokryl potreby každej svadobnej hostiny. Kvalitná zvuková technika vyskladaná na mieru k danému priestoru a postačujúce osvetlenie tanečného parketu urobia z Vašej svadby večer, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Okrem jedinečnej DJ produkcie je samozrejmosťou moderovanie v slovenskom jazyku. Kvalitným hudobným a verbálnym prejavom dokážem udržať príjemnú atmosféru na Vašej svadobnej hostine. So mnou zažijete svadobnú párty, plnú zábavy a emócií.

Balík DANCEFLOOR EXTRA

Doplňujúcim prvkom pre štandardný balík je práve táto voľba. Špeciálne svetelné efekty dodajú svadbe pocit, že ste na skutočnom koncerte. Ubezpečujem Vás, že sa nejedná o laserové efekty a lacné napodobeniny techniky. Svetlá sú inštalované na elegantných stojanoch a sú v prevádzke počas celej doby akcie. Pomocou softvérového ovládania a jemného zadymenia priestoru dokážu vytvoriť jedinečnú audio-vizuálnu show, na ktorú budete Vy a Vaši hostia ešte dlho spomínať.

Balík LIGHT de LUXE

Každý chce, aby bola jeho svadba dokonalá a aby sa na nej cítil skutočne výnimočne. Nasvietenie sály LED technológiou zvýrazní každý detail a dodá priestoru pocit exkluzivity. Spolu so špeciálnymi efektami vytvorí dokonalú scenériu Vašej svadby. Fotografie a videá budú vyzerať naozaj úchvatne. Balík LIGHT de LUXE je presne to, čo potrebujete na dosiahnutie požadovaného efektu.

OZVUČENIE SVADOBNÉHO OBRADU

Svadobný obrad je jednou z najdôležitejších udalostí v živote. Je to veľká slávnosť, na ktorej sa stretávajú rodina a priatelia, aby oslávili lásku a sľuby dvoch ľudí. Dbajte na to, aby prostredníctvom kvalitného zvukového prenosu nikomu z Vašich hostí neuniklo Vaše slovíčko ÁNO!