dj kosice-dj na svadbu kosice
dj na svadbu-dj presov

DJ na svadbu – Základný balík „štandard“ 

Každá nevesta či ženích túži po tom, aby ich vysnívaný deň „D“ dopadol na výbornú. Málokto  si však uvedomuje, že základom vydarenej hostiny je v prvom rade profesionálny svadobný DJ. Často rozoberaná téma pri plánovaní hostiny, je koľko stojí DJ na svadbu. Cena sa odvíja od balíčkov, ktoré si vyskladá samotný klient.

Štartovací balíček „štandard“ zahŕňa DJ produkciu do 3:00 (neskôr za doplatok), postačujúce parketové osvetlenie, náklady na dopravu (v rámci Košického kraja zdarma), prípadné poradenstvo pri organizovaní akcie. Mladomanželom ponúkam možnosť zostaviť si vlastný „playlist“ (piesne, ktoré si svadobčania želajú aby som určite zahral – max 20) a rovnako „blacklist“ (piesne alebo žáner, ktorému sa mám vyhnúť). Svadobné hry nechávam v réžii svadobčanov. Aj na tradičný východoslovenský „Redový tanec“ ponúkam možnosť výberu z troch verzií. Moderovanie v slovenskom jazyku počas celej doby svadobnej hostiny je samozrejmosťou.

Dekoračné LED nasvietenie interiéru

Úlohou dekoračného nasvietenia sály je zvýraznenie interiérových prvkov (zväčša na základe výzdoby), ktoré miestnosti dodajú šarm a exkluzivitu. Túto službu zabezpečujem prostredníctvom LED Par efektov alebo LED panelov, v závislosti od podoby miestnosti.

Nasvietenie sál je momentálne svadobný trend a zaručene obohatí atmosféru na svadbe a násladné foto či video.

Zároveň sú ako bonus v cene zahrnuté profesionálne svetelné efekty – rotačné hlavice podporené dymom (hazerom).

Prečo používam hazer namiesto klasického dymostroja? Moderné hoteli a zariadenia povoľujú DJ-om používať iba tento druh pary. Hazer je zariadenie, ktoré sa používa v televíznych prenosoch a to z jednoduchého dôvodu, že osoby a predmety v zábere sú viditeľné, s ostrými črtami, na rozdiel od bežného dymostroja, kde sa vytvorí kúdol dymu cez ktorý nie je vidieť a rozpoznať objekty.

Ozvučenie svadobného obradu

Pre ozvučenie priestoru (interiér/exteriér) určeného pre svadobný obrad, zabezpečujem 2 bezdrôtové mikrofóny na statívoch a hudobný podmaz produkovaný cez stereo reproduktory. Dbajte na to, aby nikomu z hostí a svedkov neuniklo Vaše spoločné slovíčko „ÁNO“.

Projekcia na plátne

Projekcia Vašich fotiek z randenia, či spoločných zážitkov bude isto príjemným spestrením pre Vašich hostí priamo na svadobnej hostine. V balíčku sa nachádza projektor, premietacie plátno a počítač na spustenie fotiek či videí.

Ozvučenie kapely

Moderná doba zo sebou prináša aj nové svadobné trendy. Jedným z nich je kombinácia kapely či cimbalovky a svadobného DJ. V prípade, že si vyberiete živú hudbu z nášho bookingu, máte ozvučenie kapely v cene štandardného balíka. Ak si predsa klient vyberie inú kapelu, ozvučenie je spoplatnené na základe požiadaviek a náročnosti na techniku.