Katka & Mário 

Vrelo odporúčam, mali sme ho na svadbe a okrem hrania nám robil nasvietenie priestoru. Všetko na top úrovni a s veľmi ľudským a príjemným prístupom. Veľmi flexibilný a dobre naladený DJ! Michal na našej svadbe urobil skvelú atmosféru, či už hudbou alebo vizuálnymi efektmi, maximálna spokojnosť môžem len odporučiť.

 

Marta & Marek 

Chceme sa poďakovať, za neskutočnú zábavu, atmosféru a ústretovosť na našej svadbe. Perfektný DJ, ktorý dokáže dostať na parket všetky vekové kategórie. Vrelo odporúčam. My sme boli nad mieru spokojný. Ešte raz ĎAKUJEME za skvelú atmosféru na našej svadbe.

 

Dominika & Róbert 

Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup s ktorým sme boli maximálne spokojní na našej svadbe! Výborný výber skladieb, perfektné moderovanie celého večera, špičkové technické vybavenie a dokonale to uzavrelo krásne LED osvetlenie našej sály. Naši hostia sa výborne zabávali a môžeme len odporučiť Michalove služby.🙂 Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Silvia & Michal 

Ďakujeme za skvelý hudobný repertoár a profesionálny prístup. Zábava bola perfektná, bavili sme sa od začiatku až do konca (aj s predĺžením). Michal, bol si skvelý. Komunikácia s hosťami bola na jednotku. Tento DJ bol najlepším výberom. Hostia si pochvaľovali počas celej svadby a ešte stále počúvame iba samé chvály. Zabávali sa rôzne vekové kategórie – každý si prišiel na svoje. Michal jednoducho si 1! Vrelo odporúčame a budeme ťa odporúčať všetkým známym. Ďakujeme! 🙂

 

Nika & Lukáš 

Dobrý deň, ahojte! Dlho som hľadala človeka ako je tento „náš“ Michal. Absolútny profesionál, ukážkový prístup a služby na jednotku s hviezdičkou. Som rada, že som svadobný deň a najmä zábavu zverila práve do jeho rúk. Doteraz všetci spomínajú na skvelú zábavu akú roky nezažili. Čiže odporúčam a budem odporúčať ešte dlho-dlho.

Janka & Jaro 

Chceme sa ti veľmi pekne poďakovať, že si náš krásny svadobný deň urobil ešte krajším svojou hudbou, kvalitným ozvučením a osvetlením. Všetci hostia si vychválili tvoju kvalitu, čo sa týka výberu skladieb a moderovania. Vďaka Tebe sme sa všetci bavili až do rána. Bolo nám cťou spolupracovať s Tebou. Sme radi, že sme Ťa spoznali. Želáme Ti veľa úspechov!

 

Kamila & Serhan 

It’s been really fantastic performance from Michal Barila accompanied by very warm friendly attitude. Certain satisfaction with his job, to response us every time we need his support and amazing music lists. Ďakujeme veľmi pekne.

 

Martina & Maroš 

Máme dva dni po svadbe a ešte stále boľavé nohy z tancovania! Som veľmi šťastná, že som si tak dobre vybrala DJa – veľmi milý, ústretový, s perfektným výberom pesničiek. Ešte stále počúvam od hostí, že to bola pecka. Pravá východniarska svadba! Za nás všetkých Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem a posúvam ďalej so 100 percentným odporúčaním.

 

Tatiana & Matej 

Ďakujeme za skvelú tanečnú zábavu, za skvelú komunikáciu a úžasný prístup! Lepšie sme si vybrať nemohli!

 

Ivka & Matúš 

Ďakujeme za profesionálny prístup a super zábavu na našej svadbe vo Fričovciach. Tanečný parket bol plný celý večer. Michal sa postaral o skvelý playlist a skúsene svadbu moderoval. Všetci sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame.

 

Katarína & Alper 

Niekedy nepotrebujete odporúčania od iných, stačí si pozrieť dnes všetky dostupné cesty. Ďakujeme Michalovi za skvelú prácu a že bol s nami počas nášho svadobného dňa. Presvedčilo nás „promo“ a vzájomná komunikácia. Prajeme veľa úspešných akcií a spokojných zákazníkov, akými sme aj my.

Nika & Juraj 

Ďakujeme za super zábavu, spoluprácu, výbornú hudbu a za vynikajúcu svadobnú atmosféru. Vrelo odporúčam! Ak DJ, tak DJ Little.

 

Ivana & Pavol 

Najlepší DJ akého sme mohli mať. Skvelá hudba, zábava, komunikácia s „publikom“, ústretovosť. Jednoducho TOPKA!  

 

Lenka & Peter 

Chcete mať tú najlepšiu zábavu na svojej svadbe? DJ LITTLE je tá najlepšia voľba! Úžasná atmosféra, perfektná hudba, bomba nasvietenie a toľko pozitívnych ovácii, že: „perfektného DJ máte“. Obrovské ĎAKUJEME, že ste nám ešte viac spríjemnili náš veľký deň, novomanželia Petrovi.

 

Nina & Vlado 

Ďakujeme za perfektnú svadbu, svetlá, hudba aj ozvučenie obradu boli úžasné. Prístup Michala na jednotu, sme nadmieru spokojní, určite odporúčame.

 

Simona & Martin 

Veľká spokojnosť! Celý večer bol plný parket, hostia boli nadšení a zábavu si pochvaľujú dodnes.

 

Michaela & Tomáš 

Ďakujeme za skvelú spoluprácu s DJ LITTLE. Náš deň obohatil skvelou hudbou, ktorú vedel prispôsobiť presne na mieru pre nás a našich svadobných hostí. Nikto nesedel a ľudia odchádzali s dobrou náladou a boľavými nohami. Práve to je skvelá vizitka TOP DJ-a na východe.

 

Miriam & Roland 

Vynikajúci DJ a hlavne super človek s ktorým sa dá dohodnúť a vyjde každému v ústrety, či sa jedná o plesy, svadby, párty je jeden z najlepších.

Gymnázium Košice 

DJ LITTLE nám hral na našej stužkovej. Boli sme s ním nadmieru spokojní. Má profesionálny prístup a taktiež nám veľmi pomohol s organizovaním programu, vychytal každý detail na jednotku. O voľnú zábavu bolo tiež výborne postarané. Boli sme veľmi spokojní s výberom a vrelo odporúčame.

Zuzana & Ján 

Svadba bola skvela, môžem len odporučiť DJ LITTLE. Hostia si pochvaľovali zábavu a celkovo dobre namiešané hity na tancovačku. Komunikácia s p. Barilom bezproblémová a všetko dohodnuté bolo do bodky zrealizované.

 

Nika & Peter 

Perfektná svadba aj vďaka výbornému DJ LITTLE. Hral vynikajúco, skvelo moderoval a rozprúdil neskutočnú zábavu. Ďakujeme a odporúčame Michala.

 

Vierka & Robo 

Najlepší DJ, akého sme si na náš veľký deň mohli vybrať. Maximálna spokojnosť, perfektná zábava, profesionálny prístup. Môžeme s čistým svedomím každému len ODPORÚČAŤ. Ďakujeme, že si prispel k tomu aby bola naša svadba nezabudnuteľná.

 

Kristína & Dávid 

DJ LITTLE nám hral na stužkovej a aj na mojej svadbe. Bola to super voľba. Veľmi sa mi páčila komunikácia s DJ a tiež profesionalita. Keďže má veľa skúseností, dobre nám poradil aj čo sa týka priebehu svadby. Pracuje vždy s úsmevom. Môžem len odporučiť!

 

Gymnázium Trebišov 

DJ LITTLE bol najlepšia voľba pre našu stužkovú. Bavili sa všetky vekové kategórie, od nás ,,teenegar-ov“ až po rodičov a profesorov. Okrem super zábavy nás potešil aj profesionálny a priateľský prístup. Naozaj SUPER!

 

Gymnázium Sečovce 

Ďakujeme DJ LITTLE, ktorý spravil obrovskú zábavu a vynikajúcu atmosféru na našej stužkovej až do rána. Komunikácia s nim bola perfektná, bez problémov, požiadavky splnené. Veľkým plusom bolo osvetlenie a dym.
Takisto moderoval počas celej akcie a vtedy, ak to bolo potrebné. Má veľkú zásluhu na tom, že bola super zábava. Každému odporúčam, vedel kedy čo zahrať, aj na želanie, hostia spokojní a my ešte viac!

Ivana & Ján

Ďakujeme krásne za vytvorenie neuveriteľnej atmosféry na našej svadbe. Veľmi priateľský prístup, hostia veľmi chválili. Určite budeme ďalej odporúčať.

 

Zuzka & Fero

Ďakujeme DJ Little za odohranie celej svadby až do rána bieleho. Všetci sa perfektne bavili a mal si len tie najlepšie ohlasy. Ďakujeme!

Aďka & Jaro

Chceme sa z celého srdca poďakovať za spoluprácu, za profesionálny prístup, za úžasnú noc ku ktorej si prispel a za úžasný playlist, ktorým si nám len potvrdil, ako sa na túto profesiu hodíš. Sme radi, že sme si Ťa vybrali a aj spomedzi pozvaných hostí sme zaznamenali veľkú chválu. Vrelo odporúčame.

Majka & Peter

Maximálna spokojnosť. S lepším DJ-om sme sa ešte nestretli. Kvalitné ozvučenie a osvetlenie, veľmi priateľský a ľudský prístup, zároveň maximálna profesionalita. Skvelý výber piesní v tanečných kolách, každý si prišiel na svoje. Neskutočne sme sa všetci bavili, výborne to aj odmoderoval. Proste TOPka!

Dominika & Štefan

Tak toto je veru že pán DJ, na východe jediný, ktorý fakt urobí úžasnú zábavu a dostane Vás do varu aj o piatej nadránom! Za nás maximum hviezd. Perfektné ozvučenie a k tomu adekvátne a kvalitné osvetlenie, ktoré dotvorilo úžasnú atmosféru. Ešte raz ďakujeme.

Ivetka & Dušan

DJ LITTLE, pre nás jednoducho Miško, bol pri výbere DJ na svadbu naša prvá a jasná voľba. Super prístup, komunikácia, TOP vybavenie, skvelá spolupráca. Miško, veľký profesionál vždy s úsmevom na tvári, v prípade otázok rád poradí, odporučí. Jednoducho všetko bolo skvelé na 1-tku. Bavili a vytancovali sa jednoducho všetci…veľkí, malí, mladí i starší, parket praskal vo švíkoch až do rána bieleho.

Vierka & Martin

Ďakujeme pánovi Barilovi za jeho profesionalitu a ľudský prístup. Osvetlenie urobilo z obyčajnej sály výnimočné miesto. Všetci sa veľmi dobre bavili a chválili nám skvelý výber DJ-a!

Veronika & Miloš

Veľká spokojnosť. Super DJ a vynikajúci človek s profesionálnym prístupom, priateľským správaním a super hudobným vkusom. Okrem výborného repertoáru, ktorý sa dá aj personalizovať, ponúka aj LED osvetlenie, ktoré značne oživí atmosféru a zvýrazní sálu.

Tatiana & Ján

Ďakujeme za perfektnú zábavu na svadbe, bavili sa všetci, od najmladších až po najstarších. Budeme určite odporúčať ďalej!

Nika & Ľubo

Skvelo sme sa zabavili. Profesionálny a zároveň priateľský prístup. Ďakujeme Ti!

Eva

Patrí Vám obrovské ĎAKUJEM. Moja oslava 40-tich narodenín bola aj vďaka Vám na 100 percent.
Ďakujeme za vytvorenie skvelej atmosféry, výborného osvetlenia, ozvučenia, spolupráce, výberu repertoáru, ktorý bol pre každú vekovú kategóriu. Určite každému odporúčame tohto šikovného DJ-a, s ktorým sa každý dokáže zabaviť. Ochotný, milý, pozitívne naladený, talentovaný. Prajeme veľa šťastia a úspechov i zábavy aj na iných udalostiach. Hostia, ktorí chcú byť spokojní, nech zvolia len Vás a to odporúčam každému.

Lucia & Tomáš

Skvelý výber DJ-a pre všetkých plánujúcich si svadbu! Úžasne ozvučenie obradu, parádne sprevádzanie celou hostinou a obrovská hudobná zábava pre všetkých hostí. Priateľsky a profesionálny prístup! Ďakujeme.

Nika & Milan

Brutálny DJ! Veľká spokojnosť s prístupom, o zábave ani nehovorím – bavili sa všetky vekové kategórie. Zvuková technika a osvetlenie na TOP úrovni. Pozdravujeme a odporúčame!!