Katka & Mário 

Vrelo odporúčam, mali sme ho na svadbe a okrem hrania nám robil nasvietenie priestoru. Všetko na top úrovni a s veľmi ľudským a príjemným prístupom. Veľmi flexibilný a dobre naladený DJ! Michal na našej svadbe urobil skvelú atmosféru, či už hudbou alebo vizuálnymi efektmi, maximálna spokojnosť môžem len odporučiť.

 

Marta & Marek 

Chceme sa poďakovať, za neskutočnú zábavu, atmosféru a ústretovosť na našej svadbe. Perfektný DJ, ktorý dokáže dostať na parket všetky vekové kategórie. Vrelo odporúčam. My sme boli nad mieru spokojný. Ešte raz ĎAKUJEME za skvelú atmosféru na našej svadbe.

 

Dominika & Róbert 

Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup s ktorým sme boli maximálne spokojní na našej svadbe! Výborný výber skladieb, perfektné moderovanie celého večera, špičkové technické vybavenie a dokonale to uzavrelo krásne LED osvetlenie našej sály. Naši hostia sa výborne zabávali a môžeme len odporučiť Michalove služby.🙂 Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Silvia & Michal 

Ďakujeme za skvelý hudobný repertoár a profesionálny prístup. Zábava bola perfektná, bavili sme sa od začiatku až do konca (aj s predĺžením). Michal, bol si skvelý. Komunikácia s hosťami bola na jednotku. Tento DJ bol najlepším výberom. Hostia si pochvaľovali počas celej svadby a ešte stále počúvame iba samé chvály. Zabávali sa rôzne vekové kategórie – každý si prišiel na svoje. Michal jednoducho si 1! Vrelo odporúčame a budeme ťa odporúčať všetkým známym. Ďakujeme! 🙂

 

Nika & Lukáš 

Dobrý deň, ahojte! Dlho som hľadala človeka ako je tento „náš“ Michal. Absolútny profesionál, ukážkový prístup a služby na jednotku s hviezdičkou. Som rada, že som svadobný deň a najmä zábavu zverila práve do jeho rúk. Doteraz všetci spomínajú na skvelú zábavu akú roky nezažili. Čiže odporúčam a budem odporúčať ešte dlho-dlho.

Janka & Jaro 

Chceme sa ti veľmi pekne poďakovať, že si náš krásny svadobný deň urobil ešte krajším svojou hudbou, kvalitným ozvučením a osvetlením. Všetci hostia si vychválili tvoju kvalitu, čo sa týka výberu skladieb a moderovania. Vďaka Tebe sme sa všetci bavili až do rána. Bolo nám cťou spolupracovať s Tebou. Sme radi, že sme Ťa spoznali. Želáme Ti veľa úspechov!

 

Kamila & Serhan 

It’s been really fantastic performance from Michal Barila accompanied by very warm friendly attitude. Certain satisfaction with his job, to response us every time we need his support and amazing music lists. Ďakujeme veľmi pekne.

 

Martina & Maroš 

Máme dva dni po svadbe a ešte stále boľavé nohy z tancovania! Som veľmi šťastná, že som si tak dobre vybrala DJa – veľmi milý, ústretový, s perfektným výberom pesničiek. Ešte stále počúvam od hostí, že to bola pecka. Pravá východniarska svadba! Za nás všetkých Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem a posúvam ďalej so 100 percentným odporúčaním.

 

Tatiana & Matej 

Ďakujeme za skvelú tanečnú zábavu, za skvelú komunikáciu a úžasný prístup! Lepšie sme si vybrať nemohli!

 

Ivka & Matúš 

Ďakujeme za profesionálny prístup a super zábavu na našej svadbe vo Fričovciach. Tanečný parket bol plný celý večer. Michal sa postaral o skvelý playlist a skúsene svadbu moderoval. Všetci sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame.

 

Katarína & Alper 

Niekedy nepotrebujete odporúčania od iných, stačí si pozrieť dnes všetky dostupné cesty. Ďakujeme Michalovi za skvelú prácu a že bol s nami počas nášho svadobného dňa. Presvedčilo nás „promo“ a vzájomná komunikácia. Prajeme veľa úspešných akcií a spokojných zákazníkov, akými sme aj my.

Nika & Juraj 

Ďakujeme za super zábavu, spoluprácu, výbornú hudbu a za vynikajúcu svadobnú atmosféru. Vrelo odporúčam! Ak DJ, tak DJ Little.

 

Ivana & Pavol 

Najlepší DJ akého sme mohli mať. Skvelá hudba, zábava, komunikácia s „publikom“, ústretovosť. Jednoducho TOPKA!  

 

Lenka & Peter 

Chcete mať tú najlepšiu zábavu na svojej svadbe? DJ LITTLE je tá najlepšia voľba! Úžasná atmosféra, perfektná hudba, bomba nasvietenie a toľko pozitívnych ovácii, že: „perfektného DJ máte“. Obrovské ĎAKUJEME, že ste nám ešte viac spríjemnili náš veľký deň, novomanželia Petrovi.

 

Nina & Vlado 

Ďakujeme za perfektnú svadbu, svetlá, hudba aj ozvučenie obradu boli úžasné. Prístup Michala na jednotu, sme nadmieru spokojní, určite odporúčame.

 

Simona & Martin 

Veľká spokojnosť! Celý večer bol plný parket, hostia boli nadšení a zábavu si pochvaľujú dodnes.

 

Michaela & Tomáš 

Ďakujeme za skvelú spoluprácu s DJ LITTLE. Náš deň obohatil skvelou hudbou, ktorú vedel prispôsobiť presne na mieru pre nás a našich svadobných hostí. Nikto nesedel a ľudia odchádzali s dobrou náladou a boľavými nohami. Práve to je skvelá vizitka TOP DJ-a na východe.

 

Miriam & Roland 

Vynikajúci DJ a hlavne super človek s ktorým sa dá dohodnúť a vyjde každému v ústrety, či sa jedná o plesy, svadby, párty je jeden z najlepších.

Gymnázium Košice 

DJ LITTLE nám hral na našej stužkovej. Boli sme s ním nadmieru spokojní. Má profesionálny prístup a taktiež nám veľmi pomohol s organizovaním programu, vychytal každý detail na jednotku. O voľnú zábavu bolo tiež výborne postarané. Boli sme veľmi spokojní s výberom a vrelo odporúčame.

Zuzana & Ján 

Svadba bola skvela, môžem len odporučiť DJ LITTLE. Hostia si pochvaľovali zábavu a celkovo dobre namiešané hity na tancovačku. Komunikácia s p. Barilom bezproblémová a všetko dohodnuté bolo do bodky zrealizované.

 

Nika & Peter 

Perfektná svadba aj vďaka výbornému DJ LITTLE. Hral vynikajúco, skvelo moderoval a rozprúdil neskutočnú zábavu. Ďakujeme a odporúčame Michala.

 

Vierka & Robo 

Najlepší DJ, akého sme si na náš veľký deň mohli vybrať. Maximálna spokojnosť, perfektná zábava, profesionálny prístup. Môžeme s čistým svedomím každému len ODPORÚČAŤ. Ďakujeme, že si prispel k tomu aby bola naša svadba nezabudnuteľná.

 

Kristína & Dávid 

DJ LITTLE nám hral na stužkovej a aj na mojej svadbe. Bola to super voľba. Veľmi sa mi páčila komunikácia s DJ a tiež profesionalita. Keďže má veľa skúseností, dobre nám poradil aj čo sa týka priebehu svadby. Pracuje vždy s úsmevom. Môžem len odporučiť!

 

Gymnázium Trebišov 

DJ LITTLE bol najlepšia voľba pre našu stužkovú. Bavili sa všetky vekové kategórie, od nás ,,teenegar-ov“ až po rodičov a profesorov. Okrem super zábavy nás potešil aj profesionálny a priateľský prístup. Naozaj SUPER!

 

Gymnázium Sečovce 

Ďakujeme DJ LITTLE, ktorý spravil obrovskú zábavu a vynikajúcu atmosféru na našej stužkovej až do rána. Komunikácia s nim bola perfektná, bez problémov, požiadavky splnené. Veľkým plusom bolo osvetlenie a dym.
Takisto moderoval počas celej akcie a vtedy, ak to bolo potrebné. Má veľkú zásluhu na tom, že bola super zábava. Každému odporúčam, vedel kedy čo zahrať, aj na želanie, hostia spokojní a my ešte viac!

Ivana & Ján

Ďakujeme krásne za vytvorenie neuveriteľnej atmosféry na našej svadbe. Veľmi priateľský prístup, hostia veľmi chválili. Určite budeme ďalej odporúčať.

 

Zuzka & Fero

Ďakujeme DJ Little za odohranie celej svadby až do rána bieleho. Všetci sa perfektne bavili a mal si len tie najlepšie ohlasy. Ďakujeme!

Aďka & Jaro

Chceme sa z celého srdca poďakovať za spoluprácu, za profesionálny prístup, za úžasnú noc ku ktorej si prispel a za úžasný playlist, ktorým si nám len potvrdil, ako sa na túto profesiu hodíš. Sme radi, že sme si Ťa vybrali a aj spomedzi pozvaných hostí sme zaznamenali veľkú chválu. Vrelo odporúčame.

Majka & Peter

Maximálna spokojnosť. S lepším DJ-om sme sa ešte nestretli. Kvalitné ozvučenie a osvetlenie, veľmi priateľský a ľudský prístup, zároveň maximálna profesionalita. Skvelý výber piesní v tanečných kolách, každý si prišiel na svoje. Neskutočne sme sa všetci bavili, výborne to aj odmoderoval. Proste TOPka!

Dominika & Štefan

Tak toto je veru že pán DJ, na východe jediný, ktorý fakt urobí úžasnú zábavu a dostane Vás do varu aj o piatej nadránom! Za nás maximum hviezd. Perfektné ozvučenie a k tomu adekvátne a kvalitné osvetlenie, ktoré dotvorilo úžasnú atmosféru. Ešte raz ďakujeme.

Ivetka & Dušan

DJ LITTLE, pre nás jednoducho Miško, bol pri výbere DJ na svadbu naša prvá a jasná voľba. Super prístup, komunikácia, TOP vybavenie, skvelá spolupráca. Miško, veľký profesionál vždy s úsmevom na tvári, v prípade otázok rád poradí, odporučí. Jednoducho všetko bolo skvelé na 1-tku. Bavili a vytancovali sa jednoducho všetci…veľkí, malí, mladí i starší, parket praskal vo švíkoch až do rána bieleho.

Vierka & Martin

Ďakujeme pánovi Barilovi za jeho profesionalitu a ľudský prístup. Osvetlenie urobilo z obyčajnej sály výnimočné miesto. Všetci sa veľmi dobre bavili a chválili nám skvelý výber DJ-a!

Veronika & Miloš

Veľká spokojnosť. Super DJ a vynikajúci človek s profesionálnym prístupom, priateľským správaním a super hudobným vkusom. Okrem výborného repertoáru, ktorý sa dá aj personalizovať, ponúka aj LED osvetlenie, ktoré značne oživí atmosféru a zvýrazní sálu.

Tatiana & Ján

Ďakujeme za perfektnú zábavu na svadbe, bavili sa všetci, od najmladších až po najstarších. Budeme určite odporúčať ďalej!

Nika & Ľubo

Skvelo sme sa zabavili. Profesionálny a zároveň priateľský prístup. Ďakujeme Ti!

Eva

Patrí Vám obrovské ĎAKUJEM. Moja oslava 40-tich narodenín bola aj vďaka Vám na 100 percent.
Ďakujeme za vytvorenie skvelej atmosféry, výborného osvetlenia, ozvučenia, spolupráce, výberu repertoáru, ktorý bol pre každú vekovú kategóriu. Určite každému odporúčame tohto šikovného DJ-a, s ktorým sa každý dokáže zabaviť. Ochotný, milý, pozitívne naladený, talentovaný. Prajeme veľa šťastia a úspechov i zábavy aj na iných udalostiach. Hostia, ktorí chcú byť spokojní, nech zvolia len Vás a to odporúčam každému.

Martina & Václav

S Michalom som bola na našej svadbe veľmi spokojná. Okrem mňa si ho pochvaľovalo aj viacero našich hostí a ľudí spojených s organizáciou svadieb (čo ma už dopredu ubezpečilo, že som si dobre vybrala). Oceňujem komunikáciu ako pred svadbou tak aj počas nej – dotazník pred svadbou ohľadom piesní a harmonogramu ucelí predstavu a pomože DJovi nastaviť sa na Váš štýl hudby, počas hostiny sa prichádzal ubezpečiť čo ako urobíme, bolo to nevtieravé a dávalo mi to priestor mať nad tým príp. kontrolu, ak som sa chcela na niečom dohodnúť. Hudba bola skvelá, rešpektoval naše vybrané skladby, vďaka čomu som si aj ako zaritá netanečníčka zábavu užila najviac zo všetkých svadieb. Ďakujeme!

 

Mária & Tomáš

Úžasné! Veľmi profesionálny prístup od začiatku až po koniec. Prešiel si s nami celý program. Vypýtal si naše očakávania, poslali sme mu plno materiálu interpretov a štýl, ktorý sa nám páči. Dohodli sme sa aj na type hudby podľa publika. Veľmi dobre hral, vedel výborne zameniť hudbu aby dostal na parket aj mladých aj starých. Rovnako osvetlenie trafil podľa našich predstáv. Dostávame chvály od hostí ešte aj týždeň po svadbe.

 

Daniela & Jozef

Miško, veľká vďaka, že si bol súčasťou nášho dňa. Aj vďaka Tebe bola naša svadba absolútne úžasná a dokonalá. Roztancovať 150 ľudí v sále nie je vôbec jednoduché, no ty si to zvládol s úplnou gráciou. Vedel si presne vystihnúť, aký žáner kedy zvoliť, kedy zrýchliť, naopak, kedy si situácia vyžadovala spomaliť a taktiež ti žiadna naša požiadavka nerobila problém. Tomuto hovoríme inteligentné hranie. Roztancoval si nie len všetkých našich hostí, ale aj personál a tety kuchárky, ktoré si vraj pri hrncoch tancovali spolu s nami. Toto rozhodnutie určite nikdy neoľutujeme a budeme vrelo odporúčať ďalej. Si top!

 

 

Monika

Michala môžem vrelo odporúčať. Na svadbu sme si ho vybrali na základe Google hodnotení a ich pravdivosť môžeme len potvrdiť. Rýchla komunikácia, príjemné stretnutie pred svadbou, kedy sme dojednali akú hudbu by sme si priali a nakoniec perfektný večer, na ktorý budeme všetci spomínať. Čo sa týka svadby, bol nám veľmi nápomocný, sledoval atmosféru, chodil sa pýtať či je všetko v poriadku a v neposlednom rade bol aj našim svadobným sprievodcom, kedže sme veľakrát stratili pojem o čase aj programe. Veľké ďakujem!

Lucia & Tomáš

Skvelý výber DJ-a pre všetkých plánujúcich si svadbu! Úžasne ozvučenie obradu, parádne sprevádzanie celou hostinou a obrovská hudobná zábava pre všetkých hostí. Priateľsky a profesionálny prístup! Ďakujeme.

Lenka & Dominik

DJ veľmi zlatý, profesionálny prístup, tip-top servis, vyhovel všetkým našim požiadavkám a celú svadbu koordinoval presne podľa našich predstáv. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve jeho! Ešte raz ďakujeme.

Natália & Kai

Michal je super milý a profesionálny DJ. Spolupráca s ním bola bezproblémová. Oceňujem možnosť vytvoriť si wishlist a blacklist piesní.

Nikola & Matúš

6.8.21 sme mali svadbu a sme veľmi radi, že sme si za svojho Dja vybrali práve Michala. Celý večer profesionálne odmoderoval a hral naozaj perfektne. Chválili si ho mladí aj starí, zabavili sa úplne všetci. Ani najväčší odmietači tanca nezostali sedieť na stoličke. Určite odporúčame.

Tatiana & Štefan

Veľká spokojnosť. Bola som na 2 svadbách kde DJ Little hral a tak som na svoju iného ani nechcela. Všetci sa bavili a schválili hudbu a vyber piesní. Za mňa odporúčam všetkým.

Martina & Róbert

Miško je jeden perfektný DJ, ktorý svoju prácu vie predať na profesionálnej úrovni! Veľmi príjemný, milý človek, ktorý vám vie poradiť. Od začiatku sme mali perfektnú komunikáciu a milé predsvadobné stretnutie. Náš svadobný deň krásne odmoderoval a hlavne odohral. Veľmi príjemné ohlasy sme mali počas svadby a aj po nej, na perfektnú hudbu. Miška môžeme len odporučiť! Ak si vyberiete Miška neoľutujete! Ďakujeme za náš svadobný deň!

 

Mária & Tomáš

Naša svadba bola úžasná a musím sa priznať, že veľký podiel na tom mal práve DJ LITTLE. Veľmi milý, tolerantný Profesionál, s veľkým P. Dokázal zahrať a vyhovieť úplne rôznorodým skupinám ľudí, od tých najmenších k tým najstarším, od západu po ďaleký východ až na juh. Úplne všetci ho hodnotili ako najlepšieho DJ, ktorého videli a počuli hrať. Odporúčam!

 

Júlia & Kristián

Na Miša sme dostali odporúčanie od nášho svadobného kameramana, ktorému sme dôverovali, keďže jazdí po svadbách týždeň čo týždeň. Mišo je veľmi zodpovedný a svedomitý DJ, ktorému dôsledne záležalo, aby sme boli počas celej svadby s jeho službami spokojní a dal si na všetkom veľmi záležať. Veľmi si to ceníme. Zábava bola samozrejme výborná, nad naše očakávania. Ma veľmi príjemný mikrofonický hlas a veľkým plusom je, že komunikuje so svadobčanmi aj ako moderátor a s nami od začiatku ako priateľ. Jednoznačne odporúčame.

Nika & Milan

Brutálny DJ! Veľká spokojnosť s prístupom, o zábave ani nehovorím – bavili sa všetky vekové kategórie. Zvuková technika a osvetlenie na TOP úrovni. Pozdravujeme a odporúčame!!

Lucia & Juraj

Michal nie je len skvelý DJ ale aj skvelý človek. Od začiatku našej komunikácie mal profesionálny ale aj priateľský prístup. Celú svadobnú hostinu nám aj krásne odmoderoval a vyhovel všetkým našim požiadavkám. Aj vďaka nemu bol náš deň výnimočný a nezabudnuteľný. Michala odporúčame všetkými desiatimi.

               

Michaela & Pavol

Michal, ďakujeme Ti veľmi pekne za sprevádzanie a profesionálne vedenie počas celého večera. Sme radi, že sme si pre tento náš deň vybrali práve Teba. Fantastický prístup, úžasná nálada a nezabudnuteľná zábava…dalo by sa písať veľmi veľa! Vrelo budeme odporúčať ďalej, aby si hudbou mohol tešiť aj ostatných. Si skvelý DJ a je to je aj cítiť, vidieť a počuť, že práca je tvojou vášňou. ĎAKUJEME!

Miroslava & Marcel

Sme veľmi radi, že práve ty si bol súčasťou nášho veľkého dňa. Aj vďaka tebe bol tak úžasný, aký bol. Splnil si presne do detailov naše očakávania a predstavy. Miško nielen úžasne hral počas celého večera ale krásne nám svadbu odmoderoval. Starší, či mladší sa bavili od začiatku dokonca. Samozrejme nedá mi nespomenúť, že okrem toho že si najlepší v tom čo robíš, si neskutočne dobrý človek. Od prvého stretnutia sme vedeli, že budeme dobrí kamaráti. Veľmi priateľsky človek, s profesionálnym prístupom, ktorý ma rád svoju prácu a rad zábava ľudí.

               

Daria & Patrik

Michal je skvelý DJ a moderátor. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve jeho na našu svadbu. Parket nebol nikdy prázdny aj vďaka nemu. Odporúčame ho každému.

 

Ivana & Martin

Z našej svadby ste urobili nazabudnuteľný zážitok a zároveň najlepšiu párty, na akej sme doteraz boli. Všetci sa zabávali. Po niekoľký krát vám veľmi pekne ďakujeme. Verím, že sa ešte zúčastníme nejakej tej svadby alebo udalosti, kde budete hrať.

 

Adriána & Róbert

Lepšie sme si vybrať nemohli. Všetko bolo ako sme sa dohodli (a možno ešte trochu lepšie ) skvelá komunikácia od začiatku do konca, veľmi príjemný hlas a aj hostia si pochvaľovali hudbu aj celkový prístup. Veľmi ďakujeme, že si prispel k nášmu krásnemu dňu. Môžeme len odporúčať.

Lucia & Róbert

Perfektná komunikácia od prvej správy až po záver svadby. Skvelá zábava, krásne nasvietenie, výborný výber hudby, ochota zahrať aj na želanie a veľmi milý prístup. Boli sme nadšení zo spolupráce a Michal urobil náš deň ešte krajším. Veľké ďakujeme!

               

Lenka & Dominik

Predovšetkým by sme sa chceli poďakovať za neskutočnú atmosféru, ktorú DJ Little vytvoril, vďaka svojim skúsenostiam a flexibilite, ktorú preukázal mnohokrát v priebehu večera. Veľmi oceňujeme profesionalitu Michala, ktorý vždy zachoval úctu k etike a tolerancii všetkých účastníkov. Nesmieme zabudnúť na skvelé zostavenie playlistu pre našu svadbu. Bolo to neuveriteľné prepojenie všetkých štýlov od ľudoviek až po modernú hudbu, takže si každý prišiel na svoje. Ďakujeme ti veľakrát Michal.

               

Ivana & František

Odporúčanie na DJ Little sme dostali priamo od manažérky priestoru, kde sme mali svadbu. V ten deň sme ho aj oslovili a odpoveď prišla takmer okamžite. Tesne pred svadbou sme mali milé stretko, kde sme sa zoznámili a na všetkom sa dohodli. Keď prišiel deň D, len sme sa utvrdili v správnosti výberu. DJ s nami aktívne komunikoval, zaujímal sa na náš názor, všímal si hostí a zábavu na parkete a tomu aj prispôsoboval playlist. Za každým to bol hlavne spoľahlivý a profesionálny prístup od začiatku jednania, cez priebeh akcie, až po jej ukončenie. Na vlastnej svadbe sme sa naozaj úžasne zabavili. Ak sa teda chcete rovnako poriadne zabaviť a zároveň mať spoľah na kvalitu a profesionalitu, DJ – môžeme len odporučiť. Ďakujeme ešte raz.

 

Michaela & Marián

K dobrej svadbe patrí aj dobrá hudba. A na tej našej sme sa vytancovali parádne – všetky vekové kategórie! Miško je jeden veľmi príjemný, dobre naladený človek. Ale hlavne je to profesionál, ktorého práca baví. Komunikácia bola fantastická, všetky naše priania splnil. Takisto krásne nasvietil sálu a celý večer s úsmevom moderoval. Môžeme ho preto jednoznačne len a len odporučiť.