DJ produkcia

Častokrát si klienti kladú otázku, koľko stojí DJ na svadbu. Alfou a omegou každej svadobnej hostiny je bezprostredne kvalitná hudba, od ktorej sa následne odvíja atmosféra Vášho svadobného dňa alebo inej príležitosti. Výber DJ na svadbu netreba nechávať na ľahkú váhu. Nie nadarmo sa hovorí: ,,Nie je všetko zlato, čo sa blyští“. My Vám však na základe našej progresivity vieme zaručiť, že každá generácia si príde na svoje. Dôkazom sú stovky odohraných podujatí a množstvo spokojných klientov či hostí.

Moderovanie

Od samotného privítania hostí v sále, cez prípitok, blahoželania, oboznámenia o programe, chvíľky humoru až k celkovej komunikácii s publikom počas tanečných kôl. Kvalitný verbálny prejav je ďalším nosným pilierom, ktorý prispeje k správnemu smerovaniu Vašej hostiny. Nebojím sa chytiť do ruky mikrofón a informovať hostí o tom, čo sa bude diať. V prípade potreby, rád pomôžem Vám a Vašim hosťom v sprevádzaní programu.

Playlist / Blacklist

Častokrát si klienti mýlia playlist (wishlist) s jukeboxom a práve preto je počet piesní limitovaný. Playlist slúži predovšetkým na to, aby svadobný DJ už vopred tušil, na akú klientelu sa môže pripraviť. Základom svadobného playlistu by mal byť mladomanželský, rodičovský, prípadne popolnočný sólo tanec novomanželov. Aj v prípade tradičného Východoslovenského „Redového tanca“ Vám ponúkam možnosť výberu z troch verzií.

V opačnom prípade by čierna listina skladieb mala obsahovať piesne alebo žáner, ktorý si klienti vyslovene neželajú. Už staré porekadlo „Sto ľudí, sto chutí“ naznačuje, že každá svadba ja sama o sebe špecifická záležitosť. Práve z tohto dôvodu by mal každý DJ na svadbu vyhovieť požiadavkám svojich zákazníkov.